Blokkenschema

Hieronder kun je het programma in een overzichtelijk blokkenschema bekijken die in de Week van de participatie 2022 zijn georganiseerd.

Het was een prachtig programma verdeeld over alle stadsdelen (maandag 13 juni – stadsdeel Noord & Centrum, dinsdag 14 juni – stadsdeel West & Nieuw-West, woensdag 15 juni – stadsdeel Oost & Zuid en donderdag 16 juni – stadsdeel Zuidoost & Weesp).

Via een muisklik op een bijeenkomst kon je direct je plek voor die bijeenkomst reserveren.

programma per dag
maandagochtend 13 juni – stadsdeel Noord & Centrum
dinsdagochtend 14 juni – stadsdeel West & Nieuw-West
woensdagochtend 15 juni – stadsdeel Oost & Zuid
donderdagochtend 16 juni – stadsdeel Zuidoost & Weesp

Zie hieronder het hele blokkenschema van alle dagen en stadsdelen.

blokkenschema 2022

09:00 - 13:00

Noord | Experimentele werkplaats [VOL]

Stichting Experimentele Werkplaats (EWP)
09:30 - 12:30

Noord | Activiteiten voor mensen met NAH

Ons Tweede Thuis
10:15 - 11:30

Noord | Dansworkshop

Dance Connects
10:30 - 12:30

Centrum | Welkom bij Humanitas!

Humanitas Amsterdam en Diemen
11:00 - 11:30

Noord | rondleiding bij kringloopbedrijf De Lokatie

Kringloopbedrijf De Lokatie
11:00 - 12:00

Centrum | Outsider Art Galerie

Cordaan
11:00 - 12:00

Centrum | IPS in de praktijk

Cordaan
11:00 - 12:00

Noord | Voorlichting vrijwilligerswerk

Vrijwilligers Centrale Amsterdam
11:00 - 13:00

Noord | Open ochtend bij ACC

ACC Noord, Regenboog Groep
09:30 - 10:30

West | Meedoen bij Rederij Kees

Rederij Kees / De Regenboog Groep
09:30 - 12:00

West | Loop binnen bij Buurthulp West

Buurthulp West
09:30 - 13:00

Nieuw-West | Open Dag Vrouw en Vaart en Daadkr8

Vrouw en Vaart en Daadkr8
10:00 - 10:30

West | De Wasserette

De Regenboog Groep
10:00 - 11:30

West | Recycle Maakt

Roads
10:00 - 12:00

Nieuw-West | Ont/moet per fiets

GGZ inGeest, namens GGZ in de Wijk Nieuw-West
10:00 - 13:00

Nieuw-West | Sociale activiteiten en zelfontwikkeling

Buurtwerkkamer Geuzennest
10:15 - 11:30

Nieuw-West | Dansworkshop

Stichting Dance Connects
11:30 - 12:00

West | Audiotour De Tulp

Akros
11:30 - 12:30

West | Meedoen bij Rederij Kees

Rederij Kees / De Regenboog Groep
12:30 - 13:00

West | Audiotour De Tulp

Akros
09:30 - 11:30

Oost | Dialoog over dementie

Odensehuis en Vrijwilligers Centrale Amsterdam
09:30 - 13:00

Oost | Wandel mee door Oost

Dynamo
09:45 - 11:00

Oost | Dansworkshop

Stichting Dance Connects
10:00 - 11:00

Oost | Meekijken/werken in een Fietsenmakerij

De Regenboog Groep
10:00 - 11:30

Zuid | De Welkome Wijk

GGZ inGeest namens de samenwerkende partijen van GGZ in de Wijk
10:00 - 12:00

Oost | Voorlichting over G-voetbal

SV De Meer (G-voetbal)
10:00 - 12:00

Oost | Open Inloop Cybersoek

Cybersoek
10:00 - 12:00

Oost | Komt en Gaat in Vrede

Landzijde
10:00 - 13:00

Oost | Open ochtend bij Life&Style

Life&Style
10:00 - 13:00

Oost | Seniorensoos 2.0

Stichting Zorggroep Amsterdam Oost
10:00 - 13:00

Oost | Iedereen welkom bij het Herstelbureau

Herstelbureau van HVO-Querido
10:00 - 13:00

Oost | Howie the Harp

HVO-Querido
10:00 - 13:00

Oost | Loop binnen bij Buurthulp Oost

Buurthulp Oost
10:15 - 11:30

Zuid | Dansworkshop [VOL]

Stichting Dance Connects
10:15 - 13:00

Oost | Open ochtend Dagcentrum Kramat

Zorggroep Amsterdam Oost
10:30 - 12:30

Zuid | De Derde Schinkel Open Huis

De Regenboog Groep
10:30 - 13:00

Oost | Haak-In

Haak-In
12:00 - 13:00

Oost | Creatieve workshop

Stichting De Opstap
15:00 - 17:00

Oost | Recht op een ‘abnormaal’ perspectief

Vrijwilligersacademie
09:45 - 11:00

Zuidoost | Dansworkshop

Stichting Dance Connects
10:00 - 11:30

Zuidoost | Dialoog met Expertise Netwerk Dementie

Odensehuis en Buurtteam Zuidoost
10:00 - 12:00

Een schuldenvrije buurt

Vrijwilligersacademie & De Omslag
10:15 - 11:30

Weesp | Dansworkshop

Stichting Dance Connects
11:00 - 13:00

Zuidoost | Hoe werkt Amsterdamwerkt!

Gemeente Amsterdam
11:00 - 13:00

Zuidoost | Rondleiding op de Gliphoeve

Buurtboerderij en leerwerkbedrijf De Gliphoeve